משכורות הייטק – המשכורות הנחשקות בישראל

שוק הייטק המפותח של ישראל מהווה מוקד עליה לרגל להמוני אנשים המחפשים להשתלב במקצוע שנותן להם מצד אחד אתגר אמיתי ומן הצד השני פיצוי הולם. זה נשמע אולי מובן מאליו, לקבל פיצוי הולם בהתאם לרמת העבודה שאתם מבצעים, אבל לצערנו זה לא מובן מאליו, ואפילו דבר חריג. משכורות הייטק הן אפיק מבוקש במיוחד.

ישראל היא מדינה יקרה, ומי שרוצה לתחזק איכות חיים גבוהה נאלץ להשקיע סכומים גבוהים מאוד בהכול. הדיור לא זול, בלשון המעטה, האוכל יקר, הדלק יקר, הרכבים יקרים, ובעצם הכול יקר. הרצון לחיות באיכות חיים גבוהה מהווה סיבה מספקת לחלוטין לכוון גבוה למשרת הייטק עם המשכורת הנכונה.

ללמוד להייטק, ולכוון למשכורות הייטק

משכורות הייטק הן גבוהות למדי, אבל תתפלאו לגלות שישנם תחומים בהייטק שמשלמים בהם משכורת לא גבוהה במיוחד. ישנן משרות הייטק שהמשכורות שלהן זהות למשכורות של אנשי מכירות בתחומים שונים, ואפילו של מלצרים או ברמנים במקומות הנחשבים בתל אביב למשל. ועדיין – העניין האישי והאופק להתפתחות הלאה גבוהים בצורה משמעותית בעולם ההייטק, ומי שחושב קדימה לוקח את האספקטים הללו ברצינות.

דוגמאות למשכורות הייטק מהזמן בו המאמר נכתב:

  • ביוטק – בתחום הרגולציה משלמים בין 8-11 אלף לחסרי ניסיון, ועד 20 אלף לעתירי ניסיון (מעל 5 שנים)
  • אנשי מכירות בהייטק – למכור מוצרי הייטק יכול לספק לכם עד 12 אלף בתחילת הדרך, ועד 16 אלף בהמשך

ישנם תחומים רווחיים יותר

מומחים בתחומם, אנשים שמתמחים בקוד למשל, עם נטייה ליצירתיות ויכולת פתרון בעיות, יכולים עם הזמן, ובחברה הנכונה, למצוא את עצמם מקבלים משכורות גבוהות הרבה יותר, עד כדי הגעה לאותן משכורות מיתיות שהפכו את התחום למה שהוא כיום – מבוקש אצל כולם.

ובכל זאת, אם אתם לא וותיקים מאוד בתחום, אל תצפו מיד למשכורת ענקית שתשלח אתכם פעמיים בשנה לקלאב מד בלי להרגיש זאת, ולווילה יוקרתית בשכונה הכי נחשבת בעיר. כמו בכל מקצוע, גם מקצועות ההייטק דורשים ניסיון, סבלנות וצמיחה והתפתחות. ועדיין – האופק שם רחב מאוד, וההזדמנויות גדולות ומפתות.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן